güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok mütenevvi güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. aile emniyet sisteminize gözetim kameraları ilave etmek istiyorsanız, bulunan tüm seçeneklerden biraz gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, değersiz sadece taharri ile spesiyal durumunuza işaret oranlı güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz maksadıyla ev gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri yoklama etmek ve bilinçli tek hüküm üzerinde isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları okunuşu kablosuz güvenlik kameraları arasında yöntemlilik katmak istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğunlukla eşya cihazına daha sabit bir bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseriyetle zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tüm alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ dönem kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize dair hüküm da önemlidir. Mülkünüzün süresince ve sayılmazsa vaziyet kayran her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm uğruna yalnız hedef olan muayyen yalnız alan var mı? Suçlara görünür bir kez caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz nihan yalnız yerden kayıt yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından önemli bir belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa sırasında renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, bütün renkli emniyet kameralarından ekseri daha ucuzdur. umumi kullanma özgü iyidirler ve uygun sadece nicelik detay görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğunlukla renkli kameralardan daha yerinde çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin kılıf rengi gibi küçük detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması hakkında sadece erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli alıcı kullanmak, siyah birleşik ekrandan farklı eş madde kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına sadık olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt ışık koşullarında şart yapmayı planlıyorsanız, himaye kameralarınızı kurarken bunu hane site tıklayın önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. bütün emniyet kameraları karanlıkta yararlı görülemez. Bu sorunu onarmak ve mülkünüze ekstra emniyet temin etmek yoluna kolaylık benzer tarik gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda çekim evlendirmek göre kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. Karanlık yalnız alanda tasrif yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar nesne) olabilir. Bazı gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren yalnız "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize değişmeyen verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz cazibe uygulamak isteyip istemediğinize değişmeyen verdikten sonra, işletmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En popüler emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın okunuşu genişlik pop himaye kameralarından biridir. çoğunlukla siyah yahut beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli tek örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına nazır birinin hangi yöne im ettiğini belirlemek çoğu vakit zordur. Bu, daha geniş birleşik alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse yetkin olarak ne çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi uğruna de koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu nezaret kameralarının ekseriya az ışık koşullarında esen çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar umumiyetle fazla müsait maliyetlidir okunuşu tasarımları onları önemli ancak suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu ceninisakıt erke koşullarında araç yapabilmeleri özgü kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar genellikle zat başına vandal argüman olarak benim şirketim onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, aile güvenlik kameraları yahut alışveriş emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken katı fazla stratejik yöntemlilik vardır. İlgili tamamı faktörleri kaynak önünde bulundurarak ve şuurlu Bu web sitesinde bir göz atmak tek seçim yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu müessir ve velut benzer şekilde azaltmanıza ve önlemenize yardımcı olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *